Whatsapp - 0532 739 98 94

Penis pompası nedir ?

Penis pompası hijyenik medikal mika malzemeden üretilmiş, Sağlığa zararlı maddeler içermiyen penis vakum cihazıdır.

İnternet üzerinden benzer ve muadil olarak çok sayıda sağlıksız vakum pompası satışı yapılmaktadır. Kaliteli bir penis vakum pompasını nasıl teğmin edebilirsiniz bundan bahsedeceğiz.

Ülkemizde ve tüm dünyada yoğun olarak satışı yapılmakta olan penis pompaları ülkemizdede medikal ve bazı erotik shoplarda satışı yapılmaktadır. Penis uzatma pompası olarak satışı yapılsada farklı bir çok yararı olduğu söylenmektedir.

Vakum pompası alırken hangi özelliklere dikkat etmemiz gerekmektedir ?

  • Medikal malzemeden üretilmiş olması
  • Avrupa kalite standartlarına uygun olması
  • CE Belgesinin olması

Son zamanlarda bir çok marka model penis pompası çıksada yinede tercih edilmesi ve sağlığınıza bir zarar gelmemesi için bahsettiğimiz kriterlere uyumlu pompaları tercih etmenizi önermekteyiz.

Penis pompaları kaç sınıfa ayrılmaktadır ?

  • Basınç göstergeli manuel pompalar
  • Manuel plastik pompalar
  • Otomatik pompalar
  • Sulu pompalar

Medikal penis pompası

Basınç göstergeli penis pompası penisinizi vakumlarken ne kadar basınç uyguladığınızı sayacında gösteren pompalardır. Vakumlamayı el ile yaparsınız. Hava tahliye valfi mevcuttur ve kolay kullanılması için vakum tetiğinin üst kısmına yerleştirilmiştir.

Manuel penis pompası

Manuel penis pompaları herhangi ayrıca bir özelliği bulunmayan sadece el ile vakumlayarak kendi kararınızca kullandığınız pompa çeşitleridir. Bu modellerdede hava tahliye valfi mevcuttur ve kolay kullanılması için tetiğin üst kısmına yerleştirilmiştir.

digital medikal penis pompası

Otomatik penis pompaları kendi aralarında 3 farklı çeşite ayrılmaktadır.

  • Digital göstergeli ve basınç ayarını kademeli olarak yapabileceğiniz pompa modeli mevcuttur. Bu ürün sayesinde sadece pompanın çalıştırma tuşuna basarak kendi kendine vakumlamayı ayarlamasını ,digital göstergesinden basıncı göstermesini ve vakum hızını ayarlıyabilmektesiniz. Bunun yanı sıra saat özelliği sayesinde ne kadar kullanım yaptığınızıda ekranında göstermektedir.
  • Göstergesiz ama basınç ayarını yine 5 kademeli olarak kullanabileceğiniz penis pompa modelleridir. Pompayı çalıştırdıktan sonra istediğiniz kademede vakumlama yapabilirsiniz.
  • Tek kademeli penis pompaları 2 tuştan oluşmaktadır. Birinci tuşu vakumlama yapar, ikinci tuşuda hava tahliye tuşudur.

sulu penis pompası

Sulu penis pompaları içerisine su doldurularak penise su içerisinde vakum yapılmasını sağlıyan,duşta ve banyoda rahat kullanım oluşturan bir penis vakum pompası çeşitidir.

Websitemiz’de orjinal medikal penis pompa çeşitlerini inceliyebilir ve sipariş verebilirsiniz.