Whatsapp - 0532 739 98 94
sulu penis pompası
Blog

Sulu pompa nedir nasıl çalışır?

Posted On Temmuz 18, 2017 at 2:32 pm by / No Comments

’Sulu Pompa’’olarak bilinen Bathmate serisi penis pompaları hakkında internette oldukça fazla bilgi kirliliği bulunmakta…

Bu yazımda Bathmate Vakum Pompalarla ilgili bilimsel açıklamalarda bulunacağım ve bazı tavsiyelerim olacak.Dilerim bu yazı Bathmate Pompa satın almak isteyen okuyucularıma faydalı olur.

sulu-pompa-nasil-kullanilir

 

 

Sulu Pompa Nedir?

İçine su doldurularak kullanılan penis pompalarına sulu pompa denir.Çalışma mekanizmasında suyun sıkışması sonucu oluşan basınç gücünden faydalanılır.Havalı pompalarda ise basınç (vakum)sıkışan hava ile sağlanır.

 

 

 

 

 

x30En İyi Sulu Pompa Hangisi?

Bathmate’in tüm ürünleri orijinal ve garantilidir.Ancak maalesef tutulan çoğu ürün gibi Bathmate’inde bire-bir taklitleri çıkmıştır.Firma orijinal ürünü korumak için çeşitli aksiyonlar alsa da(ambalaj değişimi,barkod v.d) sahtelerle başa çıktığını söylemek zordur.

Örneğin piyasada şu an satışta olan Bathmate Hercules modeli sulu pompa tamamıyla çakma üründür.Türkiye’de Bathmate Hercules’in orjinali yoktur.

Bu bağlamda taklidi daha zor olan Bathmate X30 ve Bathmate X40 modelleri daha güvenilirdir.Ayrıca bu iki model teknolojik olarak da Hercules’den üstündür.

 

Sulu Vakum Pompa Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

İlk dikkat edeceğiniz konu,bu ürünü sex shoplardan almamak olmalıdır.Çünkü Seks shoplarda satılan Bathmate pompaların tümü sahtedir.

İkinci tavsiyem;Medikal pompa satan,medikal ürünlere yoğunlaşmış ve bu işi meslek edinmiş firmalardan sulu pompa almanızdır.

 

sulu-pompa-2Orijinal ve Sahte Bathmate Nasıl Anlaşılır?

Az önce de söylediğim gibi korsan firmalar bire bir sahte ürünleri hologramına kadar taklit edip satmaktalar.Örneğin Bathmate Herkül modelinde orijinal ve sahteyi kullanana kadar anlamak imkansızdır.Sahte ürün almamak için en garantili yol saygın bir firmadan alışveriş yapmaktır.

 

 

 

 

Bathmate Pompa İşe Yarıyor mu?

Bathmate dünyada en çok satılan penis pompasıdır.Klinik verilere sahip olmamasına rağmen,memnuniyet oranı en yüksek pompalardan birisidir.Hem penis büyütmede hem de ereksiyon sorunlarında en etkili pompalardandır.

Düzenli kullanımda penis boyunda 2-4 cm arası büyüme,penis çapında ise 0,5 cm kalınlaşma sağlayabilir.Bir de ek bilgi vereyim;Bathmate’i 5-10 cm büyüme iddiası ile satan tüm siteler yanlış bilgi vermekteler ve sahte ürün satma ihtimalleri yüksektir.

Saygılarımla.

Bu yazı medikalpenispompasi.com için TAM Yaşam ve İlişki Koçluğu tarafından kaleme alınmıştır.